ročník XIII. – 2012

Konečně se po dvou měsících od triatlonu dostávám k tomu, abych o tom letošním ročníku něco napsala. Což díky té časové prodlevě není zase tak úplně jednoduché. No každopádně se letošní ročník opět povedl! Bylo nádherně, sluníčko a letní teploty, které lákaly ke koupání. To už se bohužel nedalo říct o vodě v Sázavě. Pískovna, kde jsme v prvních ročnících plavali, je zarostlá travou a bazén široko daleko žádný.  Samozřejmě je to důvod, proč bychom mohli triatlon uspořádat někde jinde. Někde kde by byl bazén a možná i lepší kvalita ubytování. Ale zvyk je železná košile a já myslím, že by stejně půlka lidí dorazila na Horku, nehledě na naše pokusy o změnu. Takže to asi necháme tak jak to je, co myslíte? První disciplínu – plavání teda vzhledem k podmínkám absolvovali jen chlapi. Na kole se jela trasa ve směru jako předloni a to prý je podle některých zúčastněných lepší varianta. Nevím, obě se mi zdají místama dost hrozné. Měli jsme ale naštěstí na výběr z kratší a delší trasy. Ženy zvolily, naprosto nečekaně, tu kratší. Závodu se zúčastnili letos také noví triatlonisté, Láďa, Mára a José. Přičemž José dojel jako první, logicky, byl totiž od začátku jasným favoritem a Láďa poslední. Tady byste možná čekali: Protože byl jasným outsiderem, ale omyl! Jen se mu stalo to, co snad v každém ročníku někomu a to že se ztratil na trati. Ujel ve finále 58 km a to ve skvělém čase, takže mu nakonec patřila gratulace a šampaňské za výborný výkon. Ženy tradičně nezklamaly a stačily se během závodu občerstvit v restauraci. Letos se ale třem z nich, Janě, Iloně a Katce podařilo pokořit rekord a to když dorazily do cíle po šesti hodinách od startu. Ale podstatné je, že dojely! Odpoledne probíhalo klasicky v odpočinkovém duchu. I když letos se nám o nějaké to vzrušení postarala parta chlapíků, kteří už od oběda stavěli hranici z klád na večerní oheň. Běhali tam do půl těla vysvlečení s motorovými pilami a přitom zvesela popíjeli. Docela s obavami, jak se to bude dál vyvíjet, jsme je pozorovali. Kombinace alkoholu a motorových pil nám přišla poněkud děsivá. O to víc jsme byli překvapeni, když chlapi v poklidu večer zapálili oheň, usadili se na lavičky a začali si na zeď umýváren promítat projekci. Před půlnocí to pak zabalili a šli spát! My jsme večer také tradičně poseděli u ohně a popovídali o životě. Jako vždy to bylo příjemné setkání, i když nám tam docela chyběli Benešovi, kteří byli na romantickém pobytu v Římě. Tak už se zase těšíme na příští rok, že vás všechny uvidíme a trochu si přitom i zasportujeme!

Výsledková listina


 
 
 

 1. Gautam - 1. června 2015

  | 22.9.2012 v 17:30 | Na to video se těšedm protože se snažedm naše přemluvit/už asi rok ?XD ale je1 se nevzde1m D/ abych si mohla oaivrbt hlavu a neředct jim o tom a oaivrbt si ji nejsem sebevrah D Takže když bych se dozvěděla fakta ktere1 by mi pomola tak budu asi nejšťastnějšed na světě XD Jinak se kouke1m že je hodně lided nemocnfdch D Včetně mě XD NO brzo se uzdrav!^^~ Ps:To video se ti moc povedlo! A strašně se mi ledbed tve9 nove9 vlasy!*o*

 2. http://oneheartsup.com/directautoinsurancecompany.html - 16. srpna 2015

  There’s a secret about your post. ICTYBTIHTKY

 3. www.pharmacyglobalrx.net - 20. srpna 2015

  Apparently this is what the esteemed Willis was talkin‘ ‚bout.

 4. http://phonevsphone.org/apple-iphone-6-vs-nokia-lumia-735-details-and-information.php - 15. září 2015

  That’s really thinking at an impressive level

 5. http://myeducationsearch.info/cheap_life_experience_degrees_online.php - 10. října 2015

  This is the perfect post for me to find at this time

 6. http://hoa-aosa.org/low-deposit-on-car-insurance.html - 24. října 2015

  At last! Someone who understands! Thanks for posting!

 7. http://writingisimportant.com/verhovnyj-sud-izmenenija-v-kasko.html - 15. února 2016

  More posts of this quality. Not the usual c***, please

 8. http://ahealthgroup.net - 31. ledna 2017

  I want to thank all the athletes participating in the competition. Well done! Great photo!

 9. Edward Evans - 8. února 2017

  Training for a triathlon will reconnect you with your body and make you feel like you haven’t felt in years: young, energetic and powerful. And you’ll not only feel years younger but you’ll look better than ever, too. Triathletes are legendary for having some of the best physiques in the fitness world.

Přidat vzkaz: